0 332 236 36 16

HABERLER:

28.00

29.00

Hakkımızda

Konya Sılam Rent A Car;

Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanina ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır.


Konya Rent A Car;

Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok otomobil, VİP araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.


Konya Oto Kiralama;

Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.


Konya Minibüs Kiralama;

Siz değerli müşterilerimizin minibüs ihtiyaçlarını 7/24 havalimanın da karşılama yaparak ve talebiniz halinde transfer hizmetide vermektedir.


Konya Araç Kiralama;

Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır.

Rezervasyon sayfamızdan otomobillerin özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir ve kiralama ile ilgili+90 332 236 36 16 telefon numaralarımızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Rent A Car olarak ;

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.

 

 

Misyonumuz;

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini, hizmet bekleyen her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran,  sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

 

Vizyonumuz;

Türkiye’ de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.


 

 

-Konya araç kiralama sektöründe daima en iyi hizmeti verebilmek
-Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik araç kiralama hizmetlerinin öncü ve yenilikci olmak,
-Her zaman güler yüzlü hızlı hizmet sunarak ve müşteri yararını önemseyerek hareket etmek,
-Müşteri memnuniyetini ölçmek analiz etmek ,şikayetleri degerlendirmek ve müşteriyi bilgilendirmek
-Kalitenin Müşteri odaklı oldugu bilincini çalışanlara aşılamak,
-Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız,güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli,rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir.
-Uzman ve tecrübeli kadrosuyla,yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktır.
-Sılam Araç Kiralama olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek temel amacımızdır.
-Konya oto kiralama sektörünün en çok tercih edlen firması Sılam Araç Kiralama Konya
-Konya minibüs kiralama,Minibüs kiralama Konya,Konya en ucuz araç kiralama.

 

 


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir
0 332 236 36 16 Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.