0 332 236 36 16

HABERLER:

28.00

29.00

Otomobil Kiralamak İçin En Doğru Adres

Otomobil kiralamak için günümüz şartlarında en iyi seçim olan firmamız 14 yıllık tecrübesi ile, aradığınız konforu sunmaktadır.Konya Oto Kiralama olarak Aradığınız konfor ve modeller, günlük ve aylık kiralama olanakları ile sunulmaktadır. Konya Aylık araç kiralama olanakları, günlük kiralama olanaklarına göre daha uygun fiyatlıdır. Araç kiralamada en iyi yöntemleri kullanan firmamız oto kiralama Konya sektöründe ihtiyacınız olan bütün modelleri bulundurmaktadır.

 

Araç seçimi, ilk anda çok önemlidir. Rahat ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen tatilciler, seyahatlerinde sıkıntı çekmek istemeyen iş adamları, en uygun aracı seçmelidir. Gideceklerin beldenin coğrafi yapısı, araç seçiminde önemlidir. Aracın tabanının yüksek olması, kırsal kesimlerde aracın rahat rahat kullanılması için önemlidir.

Bu araçlar Konya araba kiralama sektöründe kullanışlı araçlardır. Aile aracı ihtiyacı için en yeni modelleri bulunduran firmamız, araçları seçerken tercih edebileceğiniz modellerle hizmet vermektedir.

 

Araç kiralamada firmamız, sözleşme ile çalışmaktadır. Sözleşme, firma ve kiralayan arasında imzalanmaktadır. Sözleşmenin amacı, kiralık araba işlemlerinde oluşabilecek aksaklıkları engellemektir.

Firmamız oto kiralama  sektöründe, sözleşme maddelerini özenle hazırlamaktadır. Sözleşmeye göre sigorta işlemlerinin geçerli olması için, aracın kiralayan tarafından veya sözleşmede belirtilen ikinci kullanıcılar tarafından kullanılması gerekir.

 

Firmamız Konya rent a car işlemleri için düzenlediği sözleşmede, aracın kötü kullanımı tespit edildiğinde aracın geri iade edilmesi gerektiği ibaresini eklemektedir. Aracın suç unsuru taşıyan işlerde kullanılması, aracın geri iadesi için önemlidir. 

Kiralık oto Konya bölgesi içinde aynı sözleşme kuralları geçerlidir. Ayrıca Kiralık Araba Konya sektöründe, araçların bakımları firmamıza aittir. Araç kiralayanların neden olduğu araç arızaları ve kazaları, aracı kiralayan aittir. Aracın bu gibi aksaklıklarının giderilmesi önemlidir.

 

Karşılıklı anlayışla, emanet bilinci olan müşterilerimiz, aracın temiz bir şekilde kullanılması konusunda dikkatlidir. Böylece araç kullanımında ve araç tesliminde hiç bir sorun yaşanmamaktadır. Sözleşmenin en iyi şekilde okunması ve anlaşılması, ileride meydana gelecek olan aksaklıkları engellemek için önemlidir. Aksaklıkların engellenmesi için yapılacak en iyi şey, en uygun aracı seçmek, aracın emanet olduğunu unutmamak ve sözleşme maddelerini tek tek incelemektir. Kabul etmediğiniz maddeler olursa, bunu sözleşmeyi imzalamadan önce belirtmeniz gerekir.


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir
0 332 236 36 16 Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.