0 332 236 36 16

HABERLER:

28.00

29.00

Konya Rent a Car

Seçkin rent a car firmaları arasında en güvenilir, rahat, konforlu ve profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan Konya Rent a Car, havalimanı rent a car ve konforlu araba kiralamada ön plandadır. Çalışanlarımızın esnek, düşünen, rekabetçi, yenilikçi, kalite yönetimi felsefesini yaşam biçimi haline getirmiş, sinerji oluşturan, değişime hızla ayak uydurabilen bireylerden oluşması da diğer rent a car şirketlerinden ayrıca farklarımızdandır.  


Bizler her zaman kendimizi, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bulunmaktayız.Şimdi de herşeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, herşey dahil ücretlerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. 


Konya Rent a Car da düşünmeniz gereken tek şey kaliteli, konforlu ve ucuz kiralanan bir aracın keyfini çıkarmaktır. Konya Oto Kiralama misyon ve vizyonu doğrultusunda, çalışanların uyum içinde yüksek motivasyonlu, sürekli öğrenen, yetkinlikleri gelişmiş, bireysel sorumluluk alabilen, değişime açık bireyler olarak katma değer yaratacakları bir ortam oluşturmak.


Yanınızda part-time şoförünüz!!! Canınızı tehlikeye atmadan ulaşmak istediğiniz her yere güvenli yolculuğun en iyi yolu Konya Şoförlü Kiralama İster şehir içi ister şehir dış şoförlerimiz gitmek istediğiniz her yere sizi güvenli bir şekilde ulaştırır. 

 

 

 

 


konya araç kiralama, konya ekonomik araç kiralama, konya kiralık araç, konya oto kiralama, konya rent a car, konya ucuz araç kiralama, konya uygun araç kiralama, rent a car firmaları, konya full kasko araç kiralamakonya güvenilir rent a car,


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir
0 332 236 36 16 Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.