0 332 236 36 16

HABERLER:

5.30

5.98

Konya Şoförlü Araç Kiralama

Konya Havalimanından,Tren Garından ve Otogar dan dilediğiniz ilçelerinden 7/24 saat özel şoförlü araç kiralama taleplerinizi 12 yıllık tecrübesiyle müşteri memnuniyetini esas edinmiş firmamız tarafından kusursuzca dilediginiz güzergaha transfer hizmetinizi gerçekleştiriyoruz.


Rent A Car kaskosuna sahip araçlar ile bir çok alanda hizmet veren Konya Minibüs ve Oto Kiralama nın hizmetlerini özet olarak şu başlıklar altında sıralayabiliriz.

Konya da Ailenizle bir tatile, akraba veya memleket ziyaretine gideceğiniz anda veya gerçekleştireceğiniz iş gezilerinde günübirlik dahi olsa güvenilir hizmet vermekte olan Konya rent a car, aile ve iş gezisi tipine uygun araçlara sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Ayrıca şehir içi ulaşım istekleriniz dahilinde firma size istediğiniz durumda  Minibüs ve şoförlü araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bunun dışında yapacağınız gezi veya turlar için özel araç tahsil etmenin yolu yine Konya rent a car ve Minibüs kiralama dan geçiyor.

Son model kiralık araçlarımız ile turlarınızın tadını arttıracak olan Konya Araç Kiralama, müşteri ilişkilerinde sürekli kendini geliştiren personelleri ile daima müşteri odaklı hizmet vermektedir. 

Konya Minibüs Kiralama da firmanızı araç filosu satın alma masraflarından da kurtarabilirsiniz. Uzun vadeli araç kiralama fırsatı ile firmanızın filosunu oluşturabilir, araç için yapacağınız masrafları firma bünyesinde başka şekillerde değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Daha geniş hizmet yelpazesi için Konya Oto Kiralama web sayfasını ziyaret ediniz.


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir
0 332 236 36 16 Bu site, Sahin Diktepe tarafından Rent A Car Pro Paket Sistemi ile hazırlanmıştır.